Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

Vážení příznivci,

naše záchranná stanice zachraňuje nemocná nebo zraněná zvířata z volné přírody. Také sloužíme jako domov pro nechtěná exotická zvířata (především ptáci a plazi). Nejsme útulek pro psy s kočky.

Tato záchranná stanice se stala i záchranným centrem CITES a byli jsme jmenováni sběrným místem pro invazní druhy. Sloužíme tedy těm chovatelům, kteří se rozhodli zvířata těchto druhů nenechávat dožít u sebe, ale rádi by je někam odevzdali, případně je zdědili po příbuzných a nemají o ně zájem. A o které druhy se jedná? Přijímáme vodní želvy nádherné, žáby drápatky africké, hady korálovky pruhované, z ptáků ibise posvátné, husice nilské, vrány domácí a majny hnědé a ze savců mývaly severní a nosály červené.

POZOR! Tato zvířata se nesmějí vydávat novým zájemcům! Ani chovatel, který si to po čase rozmyslí, je nemůže dostat zpět. 

Samozřejmě přijímáme i zvířata těchto druhů nalezená v přírodě - to je aktuální hlavně teď na jaře u želv, které se probouzejí po zimě a dokud je relativně chladno, lze je odchytit.

Vždy platí: Než cokoli uděláte - volejte! 602205070. Rozhodně nepište!