Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
JMK spokojenost zaručena https://www.pet-shop-jmk.czNabízíme kvalitní a bezpečné postroje pro papoušky, které jsou navrženy podle jejich potřeb..
Servis a opravy oken a dveříhttps://www.oknoservis1.czseřízení oken,dveří servis oprava oken a dveřÍ výměna těsnění,kování oken a dveří,

19.08. 2021

Byly vytvořeny QR kódy pro on-line platbu. Pokud nás chce sponzorovat nebo adoptovat zvíře (seznam zvířat k adopci je ZDE), klikněte na QR kódy pro platbu.

Léto 2021

Opět byly postaveny 2 nové voliéry pro ptáky. Fotografie voliér a nejen jich najde v sekci fotogalerie.

Spolupráce s Vyšší odbornou školou ekonomických studií, střední průmyslovou školou potravinářských technologií, střední odbornou školou přírodovědnou a veterinární a gymnáziem v Praze stále úspěšně pokračuje a již se těšíme na dalsší školní rok.

Léto 2020

Byly postaveny 2 nové voliéry pro ptáky. Fotografie voliér a nejen jich najde v sekci fotogalerie.

Květen 2020

Nově jsme zřídili adopci zvířat. Seznam zvířat je ZDE. 

Březen 2020

Provoz stanice není po dobu karantény omezen.

Byl zřízen transparenční účet pro zasílání finančních darů. 5680246399/0800

Sledujte nás, připravujeme virtuální adopci zvířat.

16.03. Starý pár hendikepovaných kosů černých (více než 7 let) si postavil hnízdo. Jakmile budou mláďata, hned to sem napíšeme. Držte jim palce.

Říjen 2019

Do stanice se nastěhoval lev. Majitelem zvířete je soukromá osoba. Lva si můžete prohlédnout zde

Březen 2019

Proběhlo další velké stěhování, tentokrát zvířat. Do nově postavené voliery se konečně nastěhovali papoušci a v již stávajících volierách ze zabydleli další zpěvní zpěvní ptáci. V Libni je tak zas o kousek veseleji a záchrannou stanicí se rozléhá ptačí zpěv.

Zahájili jsme spolupráci s Vyšší odbornou školou ekonomických studií, střední průmyslovou školou potravinářských technologií a střední odbornou školou přírodovědnou a veterinární v Praze. Studenti této školy, obor veterinářství, zde budou vykonávat, jako na jednom z mnoha svých smluvních pracovišť, svou praxi. 

Prosinec 2018

Milí přátelé, konečně se to povedlo a stěhuji se na pozemek u nádraží Libeň. Nyní je stěhování v plném proudu, tak vás nemohu přivítat v novém, ale od ledna se na vás již v Libni těším.